Viki Kids Club

Co u nás najdete

  • Anglický klub s celodenní komunikací v AJ pro děti od 2 let
  • Český klub s celodenní péčí o děti pro děti od 3 let
  • Montessori klub - vzdělávání v připraveném prostředí pro děti od 3 let dle principů metody Montessori s kvalifikovanými pedagožkami s dlouholetou praxí v oblasti Montessori pedagogiky
  • Montessori - Nany Baby Club - jesličky pro nejmenší děti od 2 do 3 let, prvky a principy metody Montessori s kvalifikovanými pedagožkami s praxí v oblasti Montessori pedagogiky.
  • Zájmové aktivity: anglický jazyk, německý jazyk, španělský jazyk, francouzský jazyk, ruský jazyk, tenis, sportíček, dětská jóga, dramatický kroužek s hudebními prvky, výtvarná a kreativní dílna, zumba s aerobikem, wellness kroužek (sauna, pára, vířivka) ...
  • Sportovně jazykový příměstský tábor pro děti od 5 let v době letních prázdnin
  • Prázdninová školka pro děti z jiných školek v době letních prázdnin.

Děti mají k dispozici všechna sportoviště, která areál sportovního centra nabízí. Pro děti je připraven pestrý vzdělávací program, aby zajímavě a plnohodnotně využily čas strávený ve školce. Např. bohatý výtvarně zaměřený program, enviromentální program, program zaměřený na hudební výchovu. Součástí kulturní výchovy jsou i pravidelné návštěvy dětských divadelních představení. Na vycházkách do klidného okolí cyklostezky vedeme děti k lásce a úctě k přírodě, k čemu nám hodně pomáhá i nově zbudovaná obora v místní městské části, kde děti mohou vidět různá domácí zvířátka, která již dnes nemají možnost běžně potkat. V areálu děti mají i svou zahrádku, kde pěstují kytičky, jahůdky, hrášek, rajčátka, fazole…pravidelně o zahrádku pečují a chodí ji zalévat. Děti si každoročně dopěstují i několik velkých dýní, které jim p. učitelky na Halloween vydlabou a upraví do známé halloweenské podoby.

Viki Kids Club

Viki Kids Club je dětský klub splňující všechny sny rodičů a dětí. Celodenní péče o děti, zábava a zájmové kroužky. Sportovní a relaxační vyžití v areálu i pro rodiče, které je možné v restauraci rozšířit o gurmánský zážitek. žádné přejíždění, ale vše na jednom místě.

Bližší informace o jazykové školce Viki Kids Klub v Brně se dozvíte na tel. 724057290 a na Centrum Viktoria.

Prázdninová školka pro děti z jiných školek

 

Příměstské tábory:
Sportovně jazykový
Kreativní
Kreativní s angličtinou
Přihláška na tábory

 

Novinka : Dětská sportovní akademie

 

Evropská unie - Evropský sociální fond, operační program Zaměstnanost. Více zde.
Evropská unie - Evropský sociální fond, operační program Zaměstnanost

 
czeng